خدمات ما

آنالیز ماهیانه یا هفتگی سئو سایت

ارائه نمودار های تحلیل و آنالیز ماهیانه یا هفتگی به منظور شناسایی نقاط ضعف و قوت سایت و ارائه برنامه کاری برای بخش های مختلف تولید محتوا، لینک سازی و شبکه های اجتماعی بصورت اختصاصی

مشاوره در انتخاب کلمات کلیدی

مشاوره در انتخاب پر بازده ترین و کم رقابت ترین کلمات کلیدی برای سئو سایت و هموار تر شدن مسیر رسیدن به جایگاه های صفحه اول

پشتیبانی ۲۴ ساعته

با متخصصین ما به صورت 24 ساعته میتوانید از طریق تماس تلفنی، اینستاگرام و تلگرام در تماس باشید.

مشاوره اختصاصی مارکتینگ اینستاگرام

ایجاد بک لینک های طبیعی

اگر چه بک لینک ها کم کم از اعتبارشان کاسته می شود ولی هنوز دارای اعتبار می باشند و باعث دادن قدرت به وب سایت و یا بعبارتی دیگر باعث بهبود جایگاه کلمات کلیدی در موتورهای جستجو می شوند. ولی اینکه از چه وب سایت هایی بک لینک گرفته شود و از چه وب سایت هایی گرفته نشود از جمله موارد تخصصی است که شرکت سئوکار به آن می پردازد. ایجاد بک لینک های می بایست بصورت طبیعی صورت پذیرد در غیر اینصورت می تواند صدمات زیادی به وب سایت وارد نماید.

پرداخت به ازای تعداد ورودی

با خدمات پرداخت به ازای ورودی پس از بررسی وبسایت شما به ضمانت تعداد ورودی ماهانه وبسایت شما از طریق دیجیتال مارکتینگ میتوانید بر حسب تعداد مخاطب پرداخت کنید.

تولید و مدیریت محتوا

در بحث سئو تولید محتوا یکی از مهمترین معیارها می باشد. می بایست برای وب سایت روی کلمات کلیدی مورد نظر محتوای مناسب آماده نمود. مدیریت محتوا از جمله وظایف اصلی صاحبان کسب و کار می باشد.

فعالیت در شبکه های اجتماعی

فعالیت در شبکه های اجتماعی یکی از معیارهای موتورهای جستجو برای قراردادن کلمات کلیدی در جایگاه های بالا می باشد. شبکه های اجتماعی با دادن سیگنال های قوی به سمت وب سایت باعث می شود بسرعت ترافیک مطلوبی به سمت وب سایت هدایت شود.